1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 19.11.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Wymiana zielonych pojemników na śmieci w Luton

kosze smieci lutonInformacja dla tych mieszkańców Luton, którzy korzystają z małych zielonych koszy na śmieci: w tym tygodniu rozpoczyna się proces ich wymiany na większe pojemniki - gabarytami będą one odpowiadać czarnym koszom. Cała akcja potrwa do końca września i będzie się odbywać wyłącznie w dniu wywozu nieczystości z zielonych pojemników.

Urząd w Luton apeluje do rezydentów, aby pozostawiali swoje małe zielone kosze przy krawężnikach przez cały dzień w dniu ich opróżniania, nawet jeśli są już puste. To pomoże pracownikom dokonać szybkiej i sprawnej wymiany koszy. Należy przy tym pamiętać, że proces trwa kilka tygodni i że wszystkie kosze nie mogą zostać wymienione na raz.

Wymiana koszy na większe ma pomóc w dokładniejszej segregacji śmieci. Teraz, w przypadku małych zielonych pojemników, często zdarza się, że ich zawartość z braku miejsca jest upychana do czarnych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC