1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 30.3.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Peterborough na weekend #4

pnw gl 4Wspólny mianownik miejskich weekendowych wydarzeń? Wiosna. Jeśli jej dobra pogoda będzie sprzyjać, obejrzymy film pod chmurką, wybierzemy się na wyprzedaż car boot do parku, zachwycimy się kaskadami kwiatów w Queensgate, posprzątamy swoje otoczenie czy zobaczymy serię występów na świeżym powietrzu, celebrującą wszystko, co najlepsze w Lincoln Road. Udanego weekendu!

 

 

Co?
Seans filmu „Mamma Mia” pod chmurką
Gdzie?
Ferry Meadows Country Park, Peterborough, PE2 5UU
Kiedy?
Sobota, 28 kwietnia, 19:30 – 23:30
Za ile?
Bilety w cenie £12 można zakupić na stronie: https://www.each.org.uk/support-us/events-diary/details/open-air-cinema-peterborough
Opis:
Zabierzcie ze sobą koszyk piknikowy, koce bądź składane siedzenia i ruszajcie na projekcję świetnej romantycznej komedii muzycznej z Meryl Streep, Amandą Seyfried i Piercem Brosnanem w rolach głównych. Dochód z wydarzenia zasili konto organizacji charytatywnej Each (hospicja dziecięce). Na miejscu będą dostępne gorące przekąski i napoje. Wejście od 18:30, o 19:00 zabrzmi muzyka wykonywana na żywo, a o zmroku (ok. 19:30, 20:00) rozpocznie się seans.

pnw 13

Co?
My Lincoln Road
Gdzie?
Różne miejsca przy Lincoln Road (szczegóły poniżej)
Kiedy?
Sobota, 23 kwietnia, 17:00 – 20:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Lincoln Road to jedno z najbarwniejszych miejsc w naszym mieście. Istnieje niezliczona ilość historii, które wiążą się z tą ulicą, ludzi, którzy na niej żyją, żyli, pracowali lub mieli z nią styczność. Grupa artystyczna Collusion wraz z lokalnymi wykonawcami zapraszają wszystkich na serię jednorazowych występów artystycznych, które choć w części opowiedzą o rzeczach związanych z Lincoln Road. Start o 17:00 w The Lounge, tam również usłyszymy The Percussionists (bębniarze dhol). Następnie Mehboob Nadeem zagra na sitar na rogu Stone Lane (17:35) a Cigdem Aslam zaśpiewa na rogu Windmill Street (18.55). W międzyczasie przed Sado o 18:15 zobaczymy teatr uliczny Rhubarb Theatre. Wydarzenie zakończy poezja mówiona przed Chaiiwala od 19:35.

pnw 14

Co?
Car boot w Itter Park
Gdzie?
Itter Park, Peterborough, PE4 6SW
Kiedy?
Niedziela, 29 kwietnia, 9:00 – 14:00
Za ile?
Koszt ponoszony przez sprzedawców: £6 za samochód i £8 za van
Opis:
Czas rozpocząć nowy sezon wyprzedaży w Itter Park. Dochód z wydarzenia zostanie przez organizatorów – Friends of Itter Park – przeznaczony na dalsze wydarzenia w parku, w tym na doroczne święto parku, odbywające się latem.

pnw 15

Co?
Sprzątanie w Gunthorpe
Gdzie?
Zbiórka w Hungry Horse (The Harrier, Peterborough), 184 Gunthorpe Road, PE4 7DS
Kiedy?
Sobota, 28 kwietnia, od 10:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Ochotnicy zmierzą się z palącym problemem dzielnicy Gunthorpe czyli ze śmieciami. W sprzątaniu może wziąć udział każdy – wydarzenie jest przyjazne dzieciom, które przy okazji mogą nauczyć się czegoś o ekologii. Niezbędny sprzęt zapewnią organizatorzy sprzątania, zatem wystarczy się po prostu pojawić na miejscu.

pnw 16

Co?
Wiosna w Queensgate
Gdzie?
Centrum handlowe Queensgate w Peterborough
Kiedy?
Sobota i niedziela, 28-29 kwietnia
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Sezon wiosenny oficjalnie rozpoczął się w centrum handlowym Queensgate. Z tej okazji w centrum zobaczymy kaskady kwiatów, aranżacje wiosenne, dużo róż oraz kwieciste ściany. Wszystko zaaranżowane w czterech pięknych wiosennych ogrodach. Głównym będzie ogród różany, gdzie styliści i eksperci od piękna podpowiedzą nam najnowsze trendy i doradzą, jak czuć się pięknym i pewnym siebie w nadchodzące ciepłe dni. Będą m.in. bezpłatne pokazy makijażu oraz prezentacja perfum. Dzieci w tym czasie zajmą się dekorowaniem doniczek czy sadzeniem nasionek. Nauczą się też o ziołach.

pnw 17

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC