1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 19.11.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Klub Fotograficzny w Luton zaprasza!

klub fotografii lutonJuż za moment pożegnamy stary rok, aby powitać nowy, 2017. I zapewne, jak zwykle o tej porze, snujemy plany oraz robimy postanowienia. Jeżeli jednym z nich będzie rozwijanie pasji, a pasją tą jest przypadkiem fotografia, to warto pomyśleć o zapisaniu się do polskiego Klubu Fotografii Artystycznej w Luton, który opisujemy w naszym artykule.

Klub Fotografii Artystycznej w Luton rozpoczął swoją działalność jesienią 2015 roku pod skrzydłami Polonii, organizacji w Luton oraz z patronatem medialnym Magazynu Lokalnego.

Założył go Daniel Cichy, który na co dzień od ponad trzydziestu lat zajmuje się fotografią artystyczną oraz komercyjną, wraz z Anną Szydłowską.

- Od pierwszych spotkań klub cieszył się dużą popularnością – komentują jego inicjatorzy. - Okazało się, że lokalnie jest dużo ludzi, którzy rozwijają swoją pasję w fotografii. Klub powoli zaczął ich łączyć. Wkrótce zainicjowaliśmy pierwszy wspólny plener. Dołączyło do nas również parę osób z Londynu. Niedługo później odbyła się nasza pierwsza wystawa przy okazji Dnia Polskiego w Irish Forum w Luton. Mieliśmy rownież twórcze spotkanie w Hat Factory. Byliśmy także w Bracon fotografować wodospady. W Londynie fotografowaliśmy ludzi, architekturę oraz nocne pejzaże. Pracujemy też indywidualnie i w mniejszych grupach.

Spotkania klubu odbywają się średnio co dwa tygodnie w Restauracji Gospoda w Luton. Na zajęciach omawiane są sprawy organizacyjne, witani są nowi członkowie, którzy przedstawiają swój dorobek. Wspólnie omawiane są zdjęcia, zrealizowane w ramach zadań klubowych.

- Pokazujemy również swoje bieżące prace oraz dyskutujemy na tematy, które nas interesują. W planie mamy kolejne wspólne plenery i realizację zadań tematycznych oraz wystawę klubową – opowiadają czlonkowie klubu. - Zapraszamy do nas każdego, kto chciałby zgłębić tajniki sztuki, jaką jest fotografia. Bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Uczymy sie wspólnie od siebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie klubu na Facebooku, do której polubienia zachęcamy:
www.facebook.com/klubfotografiiartystycznej
Ci, którzy z FB nie korzystają, mogą dzwonić do Daniela: 078 956 36 956.

 

klub fotografii luton slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC