1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 30.3.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polski turniej piłkarski Longbrook Cup

footballKolejny turniej piłkarski, tym razem organizowany przez rodaków z naszego miasta czyli polski klub piłkarski PL United Peterborough, odbędzie się w połowie sierpnia w Kettering. Zainteresowane uczestnictwem drużyny już teraz zapraszamy do zapisów.

A będzie o co walczyć, bo obok sportowej satysfakcji, organizatorzy zapewniają także cenne nagrody.

W tym roku turniej nosi nazwę Longbrook Cup (od głównego sponsora imprezy; firmy budowlanej Longbrook). Wśród sponsorów znalazła się także piekarnia Eunice oraz salon fryzjersko – kosmetyczny Nefretete. Nasz portal, drugi raz z rzędu, ma przyjemność patronować wydarzeniu.

Sportowe zmagania rozegrają się na obiekcie przy Weekley Glebe w Kettering (NN16 5RQ) w sobotę, 15 sierpnia, od godziny 10.00.

Gra odbędzie się w systemie pięciu piłkarzy plus bramkarz przy maksymalnej ilości 10 zawodników w zespole. Wpisowe pobierane od każdej drużyny to 50 funtów. Turniej przewidziany jest dla 20 zespołów. Informacje o zapisach znajdują się na plakacie poniżej.

Organizatorzy ze swojej strony zapewniają nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza. Natomiast dla trzech najlepszych zespołów – nagrody pieniężne oraz pamiątkowe puchary i medale.

Oprócz sportowych emocji, czekają nas zabawy dla dzieci oraz możliwość zjedzenia prawdziwych, smacznych polskich kiełbasek.

Organizatorzy zapraszają serdecznie wszystkich na turniej i zarówno drużynom, jak i gościom, życzą udanej zabawy. 

 

turniej pilkarski kettering plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC