1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

WIELKA GALA BOKSERSKA

Profesjonalny boks na najwyższym poziomie po czterech latach nieobecności powraca do Peterborough! Zapraszamy na wielką bokserską galę, która odbędzie się 9 marca w Peterborough Arena, East of England Showground (PE2 6XE). Zapraszamy tym bardziej, iż jednym z występujących i walczących  będzie nasz rodak – Marcin „The Polish Express” Marczak! Miłośnicy boksu, fani sportu i my wszyscy – łączmy się w dopingu dla polskiego zawodnika! Im więcej osób zagości na widowni, tym większe wsparcie damy Marcinowi i tym większa szansa na to, aby podobne wydarzenia sportowe na stałe wpisały się w krajobraz rozrywkowy miasta.

Wspomniana widownia jest w stanie pomieścić aż 2000 osób. Peterborough Professional Boxing Championships to efekt współpracy znanego w środowisku promotora boksu – Roberta Watermana oraz lokalnego biznesu, reprezentowanego przez Petera Fraylicha , Roba Barrowmana  i Stewarta Howe’a.  Finalna lista bokserów nie jest jeszcze do końca zamknięta, ale już wiemy, że możemy liczyć na takie nazwiska, jak: Cello Renda, Caine Brodie, Jake Dyer i JJ Bird (to były uczestnik Big Brothera, urodzony w Peterborough).

Jeśli natomiast chodzi o Marcina Marczaka, to pochodzi on z Kętrzyna, a obecnie mieszka w Finchley. Ma 29 lat. Swoją przygodę z boksem rozpoczął w 1999 roku w Polsce – zdecydował się jednak na przyjazd do Anglii, aby ją w pełni rozwinąć. Okazało się to być posunięciem jak najbardziej słusznym. Marcin dołączył do znanego klubu bokserskiego Cityboxer w Londynie. Pod kierownictwem profesjonalnych trenerów, zadebiutował we wrześniu 2011 w walce przeciwko Bheki Moyo, wygrywając zarówno ją, jak i każdą rundę z osobna. Kolejne zwycięstwo w wielkim stylu czekało na niego trzy miesiące później – wtedy, w Coronet Theatre w Londynie, pokonał Bułgara Danny’ego Dontcheva. Walkę transmitował Eurosport. Marcin szybko uzyskał pseudonim „The Polish Expresss” – nie zdradzimy jednak jego pochodzenia. Podpowiemy tylko, że ma on związek z tym, co Marcin potrafi zrobić na ringu. A to już zobaczycie sami 9 marca!

Bilety na galę są do nabycia pod numerem telefonu 01733 882565 i kosztują £30, £50 (pierwsze rzędy widowni) oraz £75 (w tym obiad i deser). Wejście od 18.30. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC