1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 30.3.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 31.08 - 1.09

weekendOd koloru do wyboru. Atrakcji nadchodzącego weekendu jest cała masa. Tradycyjnie, w naszym przeglądzie znajdzie się coś dla rodzin. Będzie także coś dla pań i… tak, zgadza się, będą to mężczyźni w bardzo skąpych strojach. Podczas tego weekendu nauczymy się także pisać swoje CV i dowiemy się, jak odpicować swoją brykę w prawdziwie amerykańskim stylu. I zatańczymy w rytm folk, jazz i rock. To na pewno będzie udany weekend!

CENTRAL PARK FAMILY FUN DAY
Stowarzyszenie Przyjaciół Parku Centralnego wraz z Enterprise Peterborough zapraszają na Family Fun Day do Central Park, w niedzielę, 1 września, w godzinach 12.00 – 18.00. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana wraz ze zwyczajowymi atrakcjami, które oferuje park, a zatem miejscami zabawy, basenem dla dzieci czy ptaszarnią. To wydarzenie jest bezpłatne.

 

VIP LADIES NIGHT
This is ladies night! Klub nocny Attica VIP zaprasza wszystkie panie na wyjątkowy wieczór ze wszystkim tym, co panie lubią najbardziej. Wśród proponowanych przez klub atrakcji m.in. striptiz w wykonaniu profesjonalnych męskich tancerzy. Będą też półnadzy kelnerzy oraz drag queens. I podarunki od klubu. VIP Ladies Night odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia, w Attica VIP przy Broadway w Peterborough, w godzinach 19.00 – 22.00. Wstęp w cenie £15 – cena zawiera dwa drinki.

 

FAMILY FUN DAY
Jeszcze jedna zabawa dla całej rodziny czeka nas w ten weekend; tym razem w sobotę, 31 sierpnia, w godzinach 12.00 – 20.00. Wydarzenie organizuje Peterborough Muslim Educational Trust i odbędzie się ono w New England Recreation Park, przy Gladstone Street. Dmuchane zamki , gry i zabawy, karuzele, stoiska handlowe i smaczne jedzenie – to tylko kilka z atrakcji. 

FOLK, JAZZ AND ROCK MUSIC FESTIVAL
W małej miejscowości Water Newton odbędzie się duża uczta muzyczna. To już w tą niedzielę, 1 września, w godzinach 12.30 – 19.00. Wśród lokalnych artystów, którzy umilą gościom popołudnie, takie nazwy, jak: Pennyless, Aint' Misbehavin’, Identity Crisis czy Grounded.

Festiwal jest organizowany przez osoby związane z The Friends of St Remigius Water Newton – dochód zostanie przeznaczony na rzecz stowarzyszenia.
Na miejscu dostępny będzie bar z napojami i alkoholem a także van z lodami.

Bilety na festiwal kosztują £12.50 za osobę dorosłą – w cenie zawarty jest także poczęstunek z pieczonego mięsiwa.  Dzieci do 12. roku życia mają wstęp wolny, ich wejściówka nie obejmuje natomiast pożywienia, ale porcję jedzenia można będzie zakupić za £5.

 

CV WORKSHOP
Masjid Khadijah & Islamic Centre przy 311 – 313 Cromwell Road w Peterborough zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty tworzenia CV. Jeśli nie macie jeszcze swojego CV, to napiszecie je podczas spotkania lub poprawicie te już istniejące, na które rzucą okiem specjaliści. Warsztaty pozwolą na udoskonalenie struktury CV, ich zawartości i prezentacji. Podczas spotkania goście dowiedzą się również, jakie są najczęstsze błędy w sporządzaniu CV i jak można ich uniknąć.

 

KUSTOM KULTURE BLASTOFF
O co chodzi w tym wydarzeniu? O klimat Ameryki lat 50. ubiegłego wieku, o retro i vintage, o rock and roll, o Hot Rods, artystyczną biżuterię, tatuaże, o pin up czy malowanie aerografem. O świetną muzykę w wykonaniu m.in. The Twangmasters, Pagan (ex Firebirds) czy The Mad Bones. Tego się nie da opisać – to trzeba zobaczyć. A zobaczyć można i w sobotę, 31 sierpnia, w godzinach 10.00 – 19.00, i w niedzielę, 1 września, w godzinach 10.00 – 17.00. Zapraszamy do Springfields Event Centre (PE12 6ET). Bilety dostępne na miejscu w cenie £10 (osoby poniżej 16. roku życia mają bezpłatny wstęp). P.S.: A czy wspominaliśmy już, że jednym z gości wydarzenia będzie Horny Mike, znany z programu „Warsztat Danny’ego” („Counting Cars”)?

 

kustom_kulture.webp

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC