1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 26.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Inżynieryjne i Techniczne

Osoba odczytująca liczniki

Kontrakt na 6 miesięcy w Ely. Praca przy odczytywaniu liczników, spisywaniu pomiarów oraz odpowiadaniu na ewentualne pytania klientów podczas odczytów. Pełne brytyjskie prawo jazdy niezbędne. Dużym plusem będzie doświadczenie w dziedzinie obsługi klienta. Więcej informacji o stanowisku oraz link do aplikowania:http://www.strike-jobs.co.uk/job/meter-reader-292015.htm 


Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Spawacz

Poszukiwana doświadczona osoba do pracy w charakterze spawacza (rejon Corby). Kontakt: Zak, 01617642169, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stolarze meblowi ze znajomością języka angielskiego

Naszym klientem jest brytyjska firma specjalizująca się w produkcji mebli sklepowych zlokalizowana w Northampton

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność pracy z płyta MDF, płyta wiórowa, drewnem, laminatami,

- umiejętność posługiwania się narzędziami oraz maszynami stolarskimi,

- umiejętność pracy w zespole, sumienność i odpowiedzialność

Stawka: £9 na godz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tynkarz

Princebuild (Fengate, Peterborough) zatrudni osoby na stanowisku tynkarz. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami, posiadające prawo jazdy. Gotowość do pracy w sytuacjach alarmowych, na zawołanie – wymagana. Karta CSCS to dodatkowy plus. Korzyści z pracy: samochód firmowy, komórka, ubiór służbowy oraz szkolenie. Start od zaraz. Aplikacje można składać tutaj:

http://www.princebuild.co.uk/pages/vacanciestradeenquire.php?jobref=PBC259&jobtitle=Plasterer

Stolarz/cieśla

Princebuild (Fengate, Peterborough) zatrudni osoby na stanowisku stolarz/cieśla. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami, posiadające prawo jazdy. Gotowość do pracy w sytuacjach alarmowych, na zawołanie – wymagana. Karta CSCS to dodatkowy plus. Korzyści z pracy: samochód firmowy, komórka, ubiór służbowy oraz szkolenie. Start od zaraz. Aplikacje można składać tutaj:

http://www.princebuild.co.uk/pages/vacanciestradeenquire.php?jobref=PBC258&jobtitle=Carpenter%20and%20Joiner

Hydraulicy

Kontrakt w rejonie Crowland, przy instalacji nowego systemu grzewczego w szkole. 40-45 godzin pracy tygodniowo, płatne £14 za godzinę w systemie tygodniowym. Początek pracy wyznaczony jest na 23. lipca – jeśli jednak odpowiedni kandydaci będa mogli zacząć wcześniej, to również będzie taka możliwość. Karta CSCS wymagana. Kontakt: 01924666088 (Merridian Business Support).

Spawacz MIG

Poszukujemy Spawacza MIG do fabryki zajmującej się produkcja elementów do wyposażenia sklepów zlokalizowanej w okolicy Bedford. Wymagana umiejętność spawania cienkich blach do 3mm. Praca na nocna zmianę. Kontrakt tymczasowy na cztery tygodnie z możliwością przedłużenia.

Stawka £ 8.50 do 9.00 na godzinę

Start 19/05/2014

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ustawiacz/Operator Prasy Krawędziowej CNC

Poszukujemy Ustawiacza/Operatora Prasy Krawędziowej Amada HTF do fabryki zajmującej się produkcja elementów do wyposażenia sklepów zlokalizowanej w okolicy Bedford. Praca na nocna lub dzienna zmianę. Kontrakt tymczasowy na cztery tygodnie z możliwością przedłużenia.

Stawka £9.00 na godzine

Start 19/05/2014

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spawacz MIG/MAG

 

 

 

Poszukujemy spawaczy MIG MAG do fabryki zajmującej się produkcja prefabrykowanych elementów domów. Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność spawania MIG MAG. Fabryka zlokalizowana jest w Bedford. 

Start pod koniec maja. 

Stawka: £8.30 po miesiącu £8.50 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC