1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Administracja

Administrator

Praca w zespole działu finansowego firmy Hales Group (oddział w Peterborough).

Do obowiązków należeć będzie: produkcja oraz przetwarzanie kart ewidencji czasu pracy (manualnie i elektronicznie), produkcja i sprawdzanie faktur, odnotowywanie i kalkulowanie wydatków, uaktualnianie danych pracowników agencji oraz pomoc przy rozmowach telefonicznych z pracownikami i oddziałami firmy.

Idealny kandydat musi być osobą pracującą dokładnie i terminowo, przywiązującą wagę do szczegółów oraz potrafiącą pracować w zespole.

Doświadczenie w pracy w środkowisku biurowym jest wymagane.

Wynagrodzenie to £20,000 rocznie.

Szczegółowe informacje oraz przyjmowanie zgłoszeń: Samantha Gardiner - 01379 642276.

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Asystent administracyjny (pół etatu)

Firma Dawsongroup, zajmująca się m.in. wynajmem ciężaróek i przyczep, poszukuje osoby do pracy w administracji na pół etatu. Do obowiązków należeć będzie m.in. wypełnianie umów wynajmu. Kandydaci muszą czuć się pewnie podczas rozmów telefonicznych, wykazać się bardzo dobrą obsługą komputera, organizacją, a także obsługą klientów.
Zainteresowane osoby powinny zadzownić pod numer 01908 218111 i poprosić o aplikację z numerem referencyjnym DR790. 

 

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Agenci call centre

Firma IGO4 Insurance zatrudni konsultantów call centre. Praca w dzielnicy Werrington w Peterborough przy rocznym wynagrodzeniu rzędu £14,000 (plus nagrody za osiągnięcie dobrych wyników w sprzedaży). Poszukiwane są osoby komunikatywne, przywiązujące wagę do szczegółów, które – podczas telefonicznego rozwiązywania problemów klientów – będą potrafiły również sprzedać im nowy produkt. Praca przy odnawianiu i zmienianiu polis, związana będzie także wydawaniem dokumentów dla klientów. Doświadczenie w pracy w call centre wymagane, idealnie w branży ubezpieczeniowej.

Pełen opis stanowiska i link do złożenia aplikacji: http://www.igo4.com/jobs/contact-centre-agent/

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Asystent księgowości na pół etatu

Agencja Shepherd Stubbs prowadzi rekrutację na stanowisko Accounts Assistant. Praca na pół etatu w godzinach 9.30 – 16.00 (poniedziałek – piątek). Wynagrodzenie: £8.17 - £8.65 za godzinę. Lokalizacja: Huntingdon. Znajomość Sage MMS dużym plusem – nie będzie jednak wymagana, gdyż pracodawca przeprowadzi szkolenie. Okres próbny: 3 miesiące. Do obowiązków należeć będzie m.in.: wprowadzanie faktur do system, zajmowanie się zestawieniami, prowadzenie rozmów telefonicznych, itp. Tylko dla kandydatów z przynajmniej 5-letnim doświadczeniem. Kontakt: Elizabeth Blanch, 01380370477. 

Rachmistrz

Poszukujemy osoby ze znajomością programu Sage 200 oraz Payroll do firmy znajdującej się w Leicester. To stanowisko to zastępstwo na okres urlopu i bardzo dobra okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i może prowadzić do stałego zatrudnienia.

Stawka godzinowa £9.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator/Data Entry Clerk

Agencja Taskmaster poszukuje administratora do pracy dla jednego ze swoich klientów z branży spożywczej. Koniecznie osoba z doświadczeniem i wprawiona w obsłudze komputera. To tymczasowe zatrudnienie na okres 6 miesięcy. Praca od poniedziałku do piątku, płatna £7 za godzinę. Kontakt: Laura Cookson/01733 347333. 

Praca w Belvoir Lettings

 

 

 

Praca w agencji nieruchomości Belvior Lettings Peterborough na stanowisku administrator/letting negotiator. Praca dla dwóch osób, stała, na pół etatu w soboty (9.00 – 16.00) z możliwością dodatkowych godzin w ciągu tygodnia. Doświadczenie preferowane, ale nie będzie konieczne – firma zapewni szkolenie.

Bardzo dobra znajomość i posługiwanie się programami Outlook i Word. Firma oferuje również dobre rozliczenie podróży służbowych własnym samochodem na prezentacje domów. Wynagrodzenie do negocjacji i zależne od doświadczenia: £7.50 do £9.00 za godzinę.

Referencje wymagane.

Aplikacje należy przesłać do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Office Administrator

Firma City Resource Ltd z Peterborough poszukuje osoby do pracy na stanowisku Office Administrator na minimum 4 tygodnie. Start od zaraz. Wymagana bardzo dobra znajomość MS Word i Excel. Kontakt: 01733 344382.

KELNER

Praca dla kelnera od zaraz.
Wymagane doświadczenie.
Dobra znajomość j. angielskiego nie jest konieczna.
Więcej info pod numerem 07907512132.

Sprzątacz Wisbech

Stanowisko: Sprzątacz Wisbech

Firma: Beebys Ltd

Godziny pracy/czas trwania: poniedziałek – piątek, 3 godziny dziennie, od 16.30 do 19.30

Stawka: £6.19 za godzinę

Lokalizacja: Wisbech

Typ pracy: pół etatu

Kontakt: 01733 244584

Opis: Doświadczenie mile widziane, choć nie jest konieczne.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC