1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kierowcy

Kierowcy C+E na lodówki

Poszukujemy kierowców C+E z dobrym angielskim do pracy na ciężarówce z naczepą typu chłodnia w Goole. Stawka £11.50 za godzinę. Po więcej informacji zapraszamy do biura: CDS Labour, Chapel Farm, Hop Pole, Spalding, PE11 3DS, tel.: 01775 302010. 


Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Kierowcy 7.5 t

 

Agencja Swanstaff Recruitment poszukuje obecnie osób do pracy w charakterze kierowcy 7.5t. Praca w Peterborough. Stawka: £7.00-£8.50 za godzinę. Wymagania: elastyczność względem wczesnego rozpoczęcia pracy, brytyjskie prawo jazdy (nie więcej niż 6 punktów karnych), minimum sześciomiesięczne doświadczenie.
Aplikacje przyjmowane są na stronie: http://www.swanstaff.co.uk/component/jobboard/apply/1105


Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

 

Kierowcy C+E. Stała praca. Dobre zarobki.

Angielska firma Rekrut Ltd. zaprasza do współpracy kierowców C+E którzy cenią sobie stabilizację oraz pełny etat.Współpracujemy z wieloma firmami w UK. Główne bazy w Liverpool oraz Alcombury. Odpowiedni kandydat to kierowca szukajacy stałego angażu na więcej niż 6 miesięcy.

Oferujemy

• stabilizację

• stawki godzinowe oraz zmianowe

• pracę na pełny etat

• możliwości doszkolenia

• polscy dyspozytorzy na zmianie!

Wymagania

• prawo jazdy z UK lub polskie z wkładką (counterpart)

• karta tacho wydana w unii europejskiej

• praktyka oraz doświadczenie w ruchu lewostronnym

• 2 lat praktyki na C+E

• NIN (national insurance number) (w razie braku pomoc w aplikacji)

• Ukończone 25 lat życia

Praca minimum 5 dni w tygodniu 8h-12h dziennie. Forma działalności to samozatrudnienie lub Ltd. W razie potrzeby pomoc w prowadzeniu rozliczeń. Polski dyspozytor na zmianie. Zakwaterowanie we własnym zakresie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeśli kandydat spełnia wymienione wymagania w odpowiedzi przesłane zostaną szczegółowe warunki pracy oraz zatrudnienia. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Ograniczona liczba miejsc. Start natychmiastowy.Dla zainteresowanych możliwość odpłatnego przeszkolenia z instruktorem jazdy C+E

Powodzenia i do zobaczenia.

Kierowcy LGV/Class 1

 

 

 

D & A Recruitment poszukuje kierowców do pracy przy dostawach różnych produktów w różnych rejonach East of England. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem, które maja prawo jazdy HGV/LGV C+E oraz Digicard. 40-50 godzin pracy tygodniowo, 5 z 7 dni. Wynagrodzenie 10.00 - 15.00 funtów za godzinę. Kontakt: 01799 540261, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Kierowcy Class 1 (C+E)

 

 

 

Angielska firma rekrutacyjna CSA Ltd. zaprasza do współpracy kierowców Class 1 (C+E) którzy cenią sobie stabilizację oraz pracę na stałych trasach. Osiem lat doświadczenia we współpracy z polskimi kierowcami. Baza firmy znajduje się w okolicach Huntingdon.

Odpowiedni kandydat powinien spełniać poniższe warunki:
- ukończone 25 lat życia
- minimum 2 lata doświadczenia na C+E
- praktyka na C+E w UK 
- angileskie prawo jazdy lub polskie z counterpart 
- kartę tacho (może być wydana w PL) 

Oferujemy:
stabilizację w postaci 5 dni pracy w tygodniu
stałe trasy 
polskich dyspozytorów na każdej zmianie
możliwości kontraktu
system zmianowy dzienno - nocny 

Język angielski wystarczający na podstawowym poziomie ( grzecznościowy oraz umiejętność zrozumienia prostych poleceń) Polscy dyspozytorzy pracują na każdej zmianie dzień/noc . Zakwaterowanie we własnym zakresie. Baza polożona jest w okolicach Huntingdon/Peterborough gdzie znajduje się dużo ofert mieszkaniowych. Własne auto jest dużym ułatwieniem w dojazdach na bazę. Wypłata na konto przelewem w systemie tygodniowym. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV,na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po otrzymaniu emaila odesłane zostaną warunki ogólne współpracy. Start natychmiastowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Z poważaniem 
Connect Service

 

 

 

Kierowca Class 1 HGV

CDS Labour Ltd zatrudni kierowców class 1 HGV. Prawo jazdy class 1, doświadczenie (min 2 lata) i digital tacho są niezbędne. Samozatrudnieni kierowcy również mogą aplikować. Możliwy start od zaraz. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  01775302110. 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC