1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Sprzątanie

Sprzątacz na pół etatu

Praca na stanowisku sprzątacza na pół etatu w Stamford. Poniedziałek – sobota 8.00 – 10.00 od poniedziałku, 24 sierpnia do 9 września. Stawka £6.50 za godzinę. Praca przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych; odkurzanie, polerowanie, czyszczenie łazienek, okien, itp. Uprzednie doświadczenie – konieczne. Start od zaraz. Swoje CV należy wysłać na adres mailowy: work[małpa]travailgrantham.com.

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Sprzątanie w domach

Praca polegająca na regularnym sprzątaniu w prywatnych domach tych samych, wybranych klientów. Rejon Peterborough. Stawka: 7 funtów za godzinę. Kandydaci muszą być osobami godnymi zaufania i uczciwymi, które potrafią pracować bez nadzoru. Umiejętność komunikacji oraz dokładnego sprzątania – niezbędne wraz z dobrym angielskim w mowie i piśmie.
Kontakt: 08432896137

 

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Sprzątacz

Praca na etacie w rejonie PE1 4AU w Peterborough. Stawka to £6.52 za godzinę. 2 godziny pracy od 18.30 we wtorki i czwartki oraz od 12.30 2 soboty. Swoje CV można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kontakt: Jill Howard 07788 313992.

Osoba sprzątająca

Praca w Glinton, Peterborough. Dwie godziny dziennie, 16.30 – 18.30. Kontakt: 07795435627, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca przy sprzątaniu

Osoba do sprzątania potrzebna do pracy w Farcet, Peterborough. Start od zaraz. Minimum 5 – 7 godzin tygodniowo. Preferowane czwartki i piątki rano do sprzątania domu i soboty rano do sprzątania biura. Referencje wymagane. CV można wysłać do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do sprzątania w fabryce

Praca dla sprzątacza/sprzątaczki oferowana przez Rap Industries/Go Displays. Praca w Woodston, £6.50 za godzinę. Obowiązki: usuwanie zużytych w ciągu dnia materiałów, zmiatanie podłóg, kontrolowanie zewnętrznych kontenerów na śmieci, itp. Kandydaci muszą być osobami rozumiejącymi polecenia pisemne oraz słuchającymi managera, punktualnymi, elastycznymi i z pozytywnym nastawieniem do pracy. Kontakt: Roy Payn 01733 393380. 

Cleaner

Ocean Intergrated Services poszukuje sprzątacza z doświadczeniem (choć niekoniecznie). Obowiązki: odkurzanie, praca z maszyną polerującą, polerowanie, czyszczenie toalet. Praca na jeden dzień roboczy w tygodniu, na 1.5 godziny. Stawka 6.50 za godzinę. Kontakt: 07917 400852. 

Praca sprzątanie

Poszukiwana osoba do sprzątania w sklepie odzieżowym. Praca na kontrakt (nie agencja). Po więcej info proszę dzwonić: 07871437236. 

Pani do sprzątania

Poszukujemy kobiety do sprzątania. Praca w godzinach 16-19. PRACA STAŁA. Stawka: 7.20 GBP za godzinę. Praca w SPALDING. Kontakt: 07902550885.

Sprzątacz

The Helping Hands Group poszukuje osoby na stanowisko: sprzątacz. Wynagrodzenie: £6.31 za godzinę. 6 godzin pracy tygodniowo przez 6 miesięcy okresu próbnego. Praca w Peterborough. Obowiązki: opróżnianie koszy na śmieci, sprzątanie pomieszczeń w budynku, uzupełnianie materiałów niezbędnych do sprzątania, itp. Kandydaci będą musieli przejść przez proces sprawdzania niekaralności. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC