1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 29.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Opieka Społeczna

Opiekunka społeczna z zakwaterowaniem

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki społecznej przy chorych z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Brytyjskie prawo jazdy – niezbędne. Praca polega na opiece nad chorym w jego domu, na zmianę jeden tydzień z zakwaterowaniem na miejscu i jeden tydzień wolnego. Stawka £591.50 za tydzień pracy. Doświadczenie mile widziane, choć nie jest konieczne, ze względu na przewidziane szkolenie. Kandydaci będą musieli przejść przez proces sprawdzania niekaralności.
Kontakt: 01952 290400

Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Opiekun

Medacs Healthcare Agency szuka osób na stanowisko Care Assistants do pracy w domach opieki na terenie Peterborough i okolic. Start od zaraz. Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy ze starszymi osobami z demencją. Prawo jazdy dużym plusem. Płaca od £8 do £10 za godzinę. Kontakt: Emma Palphreyman, 01785 257 480.  

Care & Support Worker

Firma Atlas Care Services Ltd oferuje pracę dla osób chcących opiekować się ludźmi chorymi, niepełnosprawnymi i uzależnionymi. Doświadczenie nie jest konieczne, ponieważ szkolenie zostanie zapewnione. Godziny pracy do ustalenia, trzeba będzie jednak wybrać, czy chce się pracować rano czy wieczorem. 28 dni urlopu, bezpłatny ubiór służbowy oraz możliwość poszerzenia swoim kwalifikacji. Praca z klientami w ich własnych domach, polegająca m.in. na pomocy przy myciu, ubieraniu, przebieraniu, pilnowaniu zażywania leków i przygotowywaniu posiłków. Kontakt: Katy, 01733 349098, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Support worker

Praca dla opiekunów, stała lub na zlecenie, w rejonie Peterborough. Praca bardzo elastyczna, na różne zmiany, godziny do ustalenia z kandydatami – nocne, wieczorowe, weekendowe. Pełne szkolenie zapewnione. Wymagane będzie przejście przez proces sprawdzania niekaralności. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opiekunowie

Praca dla opiekunów, oferowana przez Select Support Patrnerships. Opieka nad osobami, z których część jest niepełnosprawna lub upośledzona. QCF/NVQ Level 2 wymagane. Elastyczne godziny pracy. Płaca: poniedziałek – piątek £7.50 za godzinę, soboty i niedziele £8.50 za godzinę, Bank Holidays £10.00 za godzinę. Strój służbowy zapewniony przez pracodawcę. Wybrani kandydaci będą musieli przejść przez proces sprawdzania niekaralności. Aby zgłosić swoje zainteresowanie stanowiskiem, należy zadzwonić do Emmy Wood na numer 01254 676565 i poprosić o aplikację.  CV nie będą akceptowane. 

Care Worker - Thorney, Newborough, Eye

Firma Care UK poszukuje opiekunów, którzy są w stanie pracować w rejonie Thorney, Newborough, Eye oraz najbliższej okolicy. Pracodawca rozważy aplikacje zarówno od osób z jak i bez doświadczenia. Szkolenie i sprawdzenie niekaralności zapewnione. Płaca tygodniowa, 28 dni urlopu, bezpłatny ubiór służbowy. Aplikować można przez stronę www.careuk.com/careers (w wyszukiwarce na stronie należy wpisać numer CS01696) lub telefonicznie 0333 4343 117. 

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC