1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 29.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Usługi i Sprzedaż

Praca przy aranżowaniu spotkań z klientami

The MissionEmploy, na zlecenie swojego klienta, poszukuje osób do pracy przy umawianiu spotkań z potencjalnymi klientami.
Jak sama nazwa wskazuje, praca polega wyłącznie na aranżowaniu spotkań, sprzedaż nie wlicza się zatem w zakres obowiązków.
Idealny kandydat to osoba otwarta, pewna, potrafiąca porozumieć się z innymi i potrafiąca pracować w małym zespole ludzi.
Można spodziewać się zarobków w wysokości £220 - £390 tygodniowo.
Aplikacja do wypełnienia znajduje się tutaj: http://www.missionemploy.co.uk/application-for-employment-7/


Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Bankier/obsługa klienta w banku

Bank TSB poszukuje osoby do pracy na w/w stanowisku w swoim oddziale w Millfield w Peterborough.
Jest to praca w niepełnym wymiarze godzin (17.5 godz), z rocznym wynagrodzeniem w granicach £7,425 – £10,170.
Praca polega na obsługiwaniu klientów, rozmowie z nimi, udzielaniu odpowiedzi na pytania, rozwiązywaniu problemów i oferowaniu nowych produktów bankowych do nabycia. Praca zarówno w tzw. okienku, kasie w banku, jak i przy wejściu, gdy wita się wchodzące do banku osoby. Doświadczenie w bankowości nie jest niezbędnym warunkiem do zatrudnienia, ponieważ bank zapewnie szkolenie. Praca również w soboty. Pracodawca oferuje 22 dni urlopu (plus bank holidays), szkolenia, karty zniżkowe na zakupy, ubezpieczenie medyczne i wiele innych benefitów.
Swoje zainteresowanie pracą można zgłosić poprzez stronę:
https://tsb-applications.advorto.com/Candidate/Candidate/Portal/Welcome.aspx?VacancyId=2790 


Szczegółowych informacji o ofercie pracy udziela pracodawca/agencja rekrutacyjna – nasza redakcja jedynie prezentuje ogłoszenie na stronie i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Blacharz- Lakiernik, zarobki OD £1700/M

Oferta pracy dla Peterborough

Firma “Wellingborough Motor Centre” przyjmie od zaraz i na stałe do pracy na stanowisku Blacharz- Lakiernik.

Wysokie zarobki.

Wymagania: doświadczenie w zawodzie ( mistrz w zawodzie), umiejętność pracy w zespole, szybka organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność.

Kontakt pod numerem telefonu: 0044 (0)7837 172 118.

Albo proszę wysłać swoje CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds. sprzedaży (pół etatu)

Poszukiwana jest entuzjastyczna osoba do pracy przez dwa dni w tygodniu. Wcześniejsze doświadczenie będzie dodatkowym plusem, nie jest jednak wymagane. Praca polega na telesprzedaży usług internetowych małym biznesom. Praca od 10.00 do 16.00.Kontakt: Phillip Ellis 01733699010. CV należy wysłać do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15 x agenci działu telesprzedaży w Coca-Coli

Potrzebnych jest ponad 15 telemarketerów. Praca na pełen etat, poniedziałek – piątek, 9.00 – 17.30. Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za wyniki. Głównym zadaniem będzie telefonowanie do obecnych klientów firmy, aby zmaksymalizować sprzedaż, budując tym samym silną relację. Firma oferuje darmowy parking i 25 dni urlopu. Aplikować można na stronie:
http://icce.taleo.net/careersection/eu+corporate/jobdetail.ftl?job=141506&lang=en

Telesprzedaż

Travail Employment Group da pracę osobom przy telesprzedaży. Praca wyłącznie przy użyciu telefonu, polega na umawianiu spotkań sprzedawców z potencjalnymi klientami. Dodatkowo, zdobyte przez telefon informacje, będą musiały być wprowadzane do firmowej bazy danych. Idealnym kandydatem będzie ten, który jest w stanie wykazać poprzednie sukcesy w telesprzedaży. Płaca podstawowa to £15,000 – 17,000 rocznie. Kontakt: 01476577248, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sales Manager/Customer Service

Firma Wellingborough Motor Centre przyjmie na stałe do pracy w biurze na stanowisku Sales Manager,Customer Service.
Przyzwoite zarobki!
Wymagania: mężczyzna, jezyk angielski na BARDZO wysokim poziomie w mowie i piśmie, znajomość części samochodowych, obsługa komputera, umiejetność pracy w zespole, szybka organizacja pracy.
Kontakt pod numerem telefonu: 07837 172 118
Albo proszę wysłać swoje CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

£1200-£1500 GBP

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC