1 funt szterling = PLN
Pogoda w
Luton
+19°C
Dzisiaj jest: 20.9.2019
polski-fryzjer-bedford MT-170x200px(bedfordpl) CICHY PHOTOGRAPHY      
pcla new  SHA baner

Rozwiń swój biznes w wakacje

cykl beauty ukJak sprzedawać usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dietetyczne? Jak je skutecznie promować? Jak stworzyć strategię, aby firma stała się rozpoznawalną marką na rynku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią się w najnowszym bezpłatnym cyklu SN Accounts, który rozpocznie się już w lipcu.

„Sukces w biznesie beauty” to 10 interaktywnych spotkań ze specjalistami i ekspertami m.in. w dziedzinie sprzedaży, budowania marki, czy księgowości. - W Wielkiej Brytanii działa wiele świetnych firm z branży beauty, które niestety nie wykorzystują swojego potencjału – mówi Marcin Kamoda, właściciel MK Business Consulting oraz partner cyklu „Sukces w biznesie online”. – W wielu przypadkach, aby zwiększyć swoją sprzedaż, rozpoznawalność na rynku, wcale nie są koniecznie duże inwestycje. Wystarczy wykorzystać to, co firma już posiada i o tym m.in. będziemy rozmawiać.

– Nasz nowy cykl to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów – mówi Szymon Niestryjewski, właściciel biura księgowego SN Accounts. – Dzięki blisko 10-letniemu doświadczeniu możemy wspierać polski biznes w UK nie tylko w zakresie księgowości, ale także w budowaniu silnej pozycji na rynku.

Aby skorzystać z wiedzy specjalistów, wystarczy wejść na funpage lub stronę internetową SN Accounts. Od lipca, co tydzień, będą tam publikowane artykuły dotyczące branży beauty oraz prowadzone video live na Facebook. – W ich trakcie każdy może komentować lub zadać ważne dla siebie pytanie – dodaje Szymon Niestryjewski. – Jest to też doskonała okazja do poznania osób z branży i nawiązania relacji, które mogą zaowocować w rozwoju biznesu.

Cykl „Sukces w biznesie beauty” rozpocznie się 2 lipca.

cykl beauty uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC