1 funt szterling = PLN
Pogoda w Luton
Luton
+10°C
Dzisiaj jest: 4.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bieg Pretty Muddy w Peterborough

pretty muddy peterborough 1Apel do wszystkich pań w Peterborough – poszukiwane są odważne kobiety, które nie boją się pobrudzić błotem (i to bardzo!) oraz pokonać specjalnego toru z przeszkodami. Jeśli jest to coś, co brzmi interesująco, to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Pretty Muddy czyli charytatywnym wyzwaniu organizowanym przez Cancer Research w ramach Race for Life!

W tym roku nasze miasto, jako jedne z nielicznych, zostało wybrane gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia. Bieg odbędzie się w Peterborough Arena, w niedzielę, 21 czerwca. Wcześniej w Peterborough odbywały się jedynie zwykłe biegi Race for Life.

W East of England średnio co trzy godziny ktoś dowiaduje się, że ma nowotwór. Celem biegu jest zjednoczenie się w walce przeciwko rakowi, a jego hasłem przewodnim: „Cancer plays dirty, but so can we”. Stąd właśnie pomysł na ten nietypowy, błotny i brudny tor przeszkód. Do pokonania będzie 5 kilometrów, dystans – jak twierdzą organizatorzy – odpowiedni dla wszystkich pań bez względu na kondycję fizyczną czy wiek. Warto jednak pamiętać, że do biegu przystąpić można tylko wtedy, jeśli ma się ukończone 13 lat.

Panie startować będą w grupach co piętnaście minut. Aby pokonać wyznaczoną trasę, mogą biec, chodzić, a nawet się wspinać:

race for life peterborough

Bieg trwa średnio 40 minut, nie ma jednak konkurencji czy presji na jak najszybsze jego dokończenie.

Swoje miejsce w Pretty Muddy można zarezerwować na stronie Race for Life:
http://raceforlife.cancerresearchuk.org/choose-your-event/events/pretty-muddy-cambridgeshire-5k-2015-06-21.html

Wiąże się to z uiszczeniem opłaty w wysokości £19.99. Dziewczyny w wieku 13-15 lat zapłacą £10. Zapisywać można się pojedynczo oraz całymi grupami.

W zeszłym roku aż 2969 pań przystąpiło do Race of Life i uzbierało gigantyczną kwotę £143,670, którą przekazano na walkę z rakiem. W tym roku apetyt jest jeszcze większy, zwłaszcza, że obok zwyczajowego biegu Race of Life (Ferry Meadows, 7 lipca), odbędzie się 10-kilometrowy wyścig w Cambridge oraz opisywany Pretty Muddy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
ABC